O nás

Ahoj….

Tady se vždy u každé guildy píše že je to parta užasně společenských lidí a skvělých hráčů kteří jsou dospělí a tudíž nedělají z ničeho drama. Taky tam bývá to jak nekonfliktní jsou, žádný elitismus že tam nepanuje ale že nadruhou stranu všichni podávají parádní výkony, mají vše v malíku a klape to a jede a…

Ano společensky se tu bavit dokážeme a je tu i sranda, ne za každou cenu a taky občas s kořením ironie a sarkasmu ale tak, znáte to:) Skvělé hráče u nás taky najdete, kdo hledá, najde. A dospělí jsme, pokud mě paměť neklame, občanky máme všíchni. Nekonfliktní, to jsme taky, pokud nás někdo nevytočí do nepříčetnosti a nemáme chuť ho zabít. A elitismus nepěstujeme, tady jsme všíchni frajeři:) No a parádní výkon, to se ví, to se tu taky najde, třeba jednou jsme tu seděli tři dny v kuse ikdyž už nám došel Redbull. V malíku máme taktiky na všechny bosse, po x wipech a rekillech…hmm farma se tomu myslím říká. Takže jak vidno nic není problém.

Ba ne, takhle ne….

Jsme prostě parta lidí co zbožňují World of Warcraft, rádi raidujeme a rádi se hecneme k lepším výkonům. Taťkové a mamky od rodin, právníci i opraváři aut, ředitelé i studenti. Jsme prostě normální.

Občas.

 

A k Historii:

11.11.2011 jsem založil malou guildu se střeštěným názvem, abych si v ní společně s přáteli zaraidoval podle svého gusta. Tehdy jsem ještě netušil že jsem právě nastoupil do své druhé práce, která se spíše dá přirovnat mateřské s paterčaty která mají spalničky:))

Zpočátku malé osazenstvo dostačující na HC10man kontent se postupně rozrostlo na více než dvě desítky členů a následný další příchod hráčů mě povzbudil k větší aktivitě a chuti rozvíjet naší guildu dále. Datadisc Mists of Pandaria však trošku zpomalil náš růst a naše cíle se změnili. Ze střední guildy plné cílevědomých nadšenců se stala malá banda tatíků kteří si sem tam přišli zabít bosse a nikam dál se nehrnuli. Po skončení pandárie a s nástupem WoD však spousta kmenových hráčů přestala hrát zcela, rodinné povinosti je zavály dále od klávesnic a já zůstal v guildě téměř sám, jen s pár vytrvalci. Byl čas začít stavět. A tak přes celou dobu WoD jsme budovali větší a lepší raidovací team. Šlo to pomalu od trápení se na HC kontentu přes killy bossů v Hellfire Citadele na mythic. Pro někoho řeklo by se samozřejmost. Ale pro nás to byla první trofej na naší dlouhé cestě. Ta cesta je dlouhá a trnitá ale stále po ní jdeme, dál a dál. A ani náhodou ještě nevidím konec…..

Cornell